Rainbowtransfer - O nas

O NAS

Rainbow Transfer oferuje najwyższej jakości usługi transportowe oraz wycieczkowe. Jesteśmy jedyna taka firma w Krakowie która w swojej ofercie ma bazę najlepiej wyselekcjonowanych wycieczek oraz atrakcji .

Zakres naszych usług obejmuje między innymi:
ok icon transfery lotniskowe
ok icon transfery wycieczkowe
ok icon transport na imprezy okolicznościowe (śluby, studniówki, chrzciny, komunie)
ok icon przejazdy międzymiastowe
ok icon transport VIP
ok icon przewóz niewielkich przesyłek

W trosce o zadowolenie klientów poruszamy się wyłącznie nowoczesnymi komfortowymi pojazdami marki Mercedes Bmw oraz Audi, które wyposażone są w klimatyzację , oraz szereg innych udogodnień dla klienta. Oferujemy usługi w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić potrzeby naszych Klientów, bez których nas by nie było. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafimy zorganizowa każdy transport indywidualnie do potrzeb klienta . Cechuje nas solidność oraz punktualność. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze 7 dni w tygodniu. Firma Rainbow Transfer jest częścią firmy Rainbow Apartments oferującą noclegi na terenie Krakowa. Dzięki 17 l- letniemu doświadczeniu udało nam się poznać potrzeby naszych klientów stąd zapragnęliśmy poszerzyć swoja działalność tak aby móc ułatwić oraz umilić pobyt turystom w Krakowie.

Rainbowtransfer - O nas

SZYBKA REZEWACJA I POMOC

zadzwoń: +48 660 886 668

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

© www.rainbowtransfer.com 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie Agencja Reklamowa Projektowanie i wykonanie stron internetowych, Agencja Reklamowa w Krakowie - Anronet